Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO bicolor

Ve slevě kousek Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO od oblíbené značky Bealio lze koupit bezpečně online ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za super cenu 890 Kč.
Stříbrný přívěsek DVOJITÉ SRDÍČKO bicolor
Značka: Bealio
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Exkluzivní stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Povrchová úprava bicolor je dosažena kombinací rhodiování a zlacení rose nebo yellow.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Další parametry: Výška vzoru 24 mm. Šířka vzoru 18 mm. Výška celého přívěsku 31 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Rose. Povrch Bicolor. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku.