Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 3 mm

Kvalitní a oblíbený výrobek Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 3 od našeho známého výrobce Bealio jednoduše můžete získat tady a teď výhodně! Zrovna teď v akci za 854 Kč.
Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 3 mm
Značka: Bealio
854 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný náramek pro dívky a ženy. Jemně a hustě vybroušené měsíčky jsou aktuálně nejlepším možným diamantovým brusem na řetízcích. Neustále se třpytí a září, jsou naprosto nepřehlédnutelné a pomohou vám jedinečně a neustále upoutávat pozornost a zářit.

Pro dokonalé slazení doporučujeme i Měsíční náhrdelník 3 mm.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Další parametry: Šířka vzoru 3 mm. Váha 3,51 g. Délka řetízku 17+3 cm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Kuličky. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Délka 17+3 cm.