Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm

Unikátní a žádaný výrobek Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 od výrobce se skvělou pověstí Bealio jednoduše můžete pořídit bezpečně online až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 2 599 Kč.
Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
2 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR – rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Další parametry: Délka řetízku 50 cm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Broušený. Povrch Tricolor. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Pletený. Motiv Plochý. Barva Mix. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy.