Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK

Zajímavý výrobek Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK od populární značky Bealio máte možnost koupit nyní za super cenu! Momentálně k dispozici za 342 Kč.
Stříbrné náušnice ČTYŘLÍSTEK
Značka: Bealio
342 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jemné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Čtyřlístky jsou známým symbolem štěstí, méně známý je to symbol živlů, či ročního období. Každopádně je radost ho mít a také ho v přírodě najít. Buďte štístkem, či dítětem štěstěny a šiřte radost a štěstí v každodenním životě.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Další parametry: Výška 11 mm. Šířka 7 mm. Váha 1,19 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Čtyřlístek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. .