Zlatý přívěsek placička DF P120 písmeno R, bílé zlato, s briliantem

Personalizovaný šperk je nádherná upomínka na vzájemné pouto sester, kamarádek nebo maminky s dcerou. Spojení precizního... více informací »
Zlatý přívěsek placička DF P120 písmeno R
Značka: Danfil
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Personalizovaný šperk je nádherná upomínka na vzájemné pouto sester, kamarádek nebo maminky s dcerou. Spojení precizního...

Personalizovaný šperk je nádherná upomínka na vzájemné pouto sester, kamarádek nebo maminky s dcerou. Spojení precizního ručního rytí, třpytivého diamantu a jemné destičky z 14 karátového bílého zlata vytvoří dokonalou harmonii. Modní přívěsek s ruční rytinou písmena R je doplněn diamantem kulatého brusu o váze 0,035 ct. Šlupna (očko) přívěsku je menší a proto je nutné nechat řetízek navléknout šperkařem. V případě, že si řetízek zakoupíte u nás, přívěsek navlékneme automaticky.

Další parametry: Materiál zlato. Barva kovu bílé zlato. Určení pro ženy. Druh kamene Diamant. Hmotnost šperku 1.15 g. Kolekce Personalizované šperky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Exkluzivní kousek Zlatý přívěsek placička DF P120 písmeno od oblíbené značky Danfil pohodlně seženete právě dnes za parádní cenu. Aktuálně za 6 990 Kč.