zlatnictvilazurit.cz

Stříbrný prsten SOLITÉR bílý Velikost prstenu: 50

Tento akční kousek Stříbrný prsten SOLITÉR bílý od značky s dobrým jménem Bealio jednoduše můžete pořídit u nás téměř zdarma! Za bezkonkureční cenu 740 Kč.
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý Velikost prstenu: 62
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
740

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Další parametry: Velikost prstenu 62. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .