Stříbrný prsten NOBLESNÍ bílý OPÁL Velikost prstenu: 52

Tento velmi oblíbený kus Stříbrný prsten NOBLESNÍ bílý OPÁL od skvělé značky Bealio snadno můžete sehnat tady teď právě téměř zdarma. Aktuálně za 890 Kč.
Stříbrný prsten NOBLESNÍ bílý OPÁL Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Další parametry: Velikost prstenu 58. Šířka prstenu 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kapka. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .