Stříbrný přívěsek SRDCE RUBÍN

Super produkt Stříbrný přívěsek SRDCE RUBÍN od značky s dobrým jménem Bealio pohodlně seženete právě dnes za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 269 Kč.
Stříbrný přívěsek SRDCE RUBÍN
Značka: Bealio
269 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Romantický stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Romantický přívěsek pro každodenní potěchu a radost.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Další parametry: Výška vzoru 19 mm. Šířka vzoru 13 mm. Váha 0,71 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Červená. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .