Stříbrné náušnice

Tento unikátní produkt Stříbrné náušnice od značky s dlouholetou tradicí Bealio pohodlně pořídíte momentálně na webu za výborné peníze. V akci od 575 Kč.
Stříbrné náušnice
Značka: Bealio
575 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Třpytivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Jedinečné náušnice s dokonalým leskem. Překrásný vzhled spousty malých zirkonů se bez přestání třpytí, oslňuje a těší celé okolí.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Další parametry: Výška 12 mm. Šířka 5 mm. Váha 2,73 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kroužek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Kroužek. .