Stříbrné náušnice SRDCE safír

Tento velmi žádaný produkt Stříbrné náušnice SRDCE safír od oblíbené značky Bealio pohodlně pořídíte zde za rozumné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 799 Kč.
Stříbrné náušnice SRDCE safír
Značka: Bealio
799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Romantické srdíčko vám vždy zvedne náladu a okouzlí vaše blízké.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Další parametry: Šířka 7 mm. Výška 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Patent pevný. .