Stříbrné náušnice SOVA

Hodně žádaný kus Stříbrné náušnice SOVA s pečetí kvality od značky Bealio jednoduše naleznete tady a teď právě za nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 456 Kč.
Stříbrné náušnice SOVA
Značka: Bealio
456 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Roztomilé stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Sovy jsou nádherným symbolem moudrosti nebo také nočního bdění. Navíc jsou tyto náušnice velice romantické.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Další parametry: Výška 12 mm. Šířka 8 mm. Váha 1,46 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Sova. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Puzeta. .