zlatnictvilazurit.cz

Stříbrné náušnice KVĚTINKA

Tento akční a ve slevě produkt Stříbrné náušnice KVĚTINKA od spolehlivého výrobce Bealio jde nakoupit na našich stránkách ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 389 Kč.
Stříbrné náušnice KVĚTINKA
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
389

Něžné stříbrné náušnice pro dívky a ženy. Naprosto fantastické náušnice se kterými se nepřestanete radovat a budete okouzlovat celý svět. Jednoduché a fascinující.

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Další parametry: Výška náušnice 8 mm. Šířka náušnice 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Květina. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ náušnice Puzeta. .