OLIVIA BURTON OB16VM20

Oživte svůj look ve velkém stylu s těmito dámskými hodinkami OLIVIA BURTON. Číselník s krásným květinovým motivem chrání... více informací »
OLIVIA BURTON OB16VM20
Značka: OLIVIA BURTON
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Oživte svůj look ve velkém stylu s těmito dámskými hodinkami OLIVIA BURTON. Číselník s krásným květinovým motivem chrání...

Oživte svůj look ve velkém stylu s těmito dámskými hodinkami OLIVIA BURTON. Číselník s krásným květinovým motivem chrání pouzdro, které je stejně jako řemínek vyrobeno z ušlechtilé oceli, jež se bude na Vašem zápěstí vyjímat!

Další parametry: Pohlaví dámské. Barva ciferníku bílošedá. Barva řemínku stříbrná. Chronograf ne. Pouzdro ušlechtilá ocel. Řemínek ušlechtilá ocel. Sklo minerální. Tvar ciferníku kulatý. Typ ciferníku analogový. Velikost pouzdra 38 mm. Vodotěsnost 1 ATM. Barva řemínku stříbrná. Barva řemínku stříbrná. Barva ciferníku růžová. Barva ciferníku bílá.

Oblíbený a kvalitní kus OLIVIA BURTON OB16VM20 od společnosti s dlouholetou tradicí OLIVIA BURTON jde koupit na našich stránkách téměř zdarma! Na našich stránkách za 4 290 Kč.